KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12376604
nr 1237 6604
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Stadsbild, Signerad. Motivet: 18x13
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 februari 2019
kl 18:51:11
25/2 13:44:23
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg